Pełna księgowość Grodzisk Mazowiecki

baner

Kompleksowe usługi księgowe

Oferujemy wszechstronne usługi księgowe dla małych, średnich i dużych firm. Naszym Klientom świadczymy szeroki zakres usług księgowych na najwyższym poziomie, świadczonych zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa. Dzięki naszemu solidnemu doświadczeniu, zdobywanemu przez wiele lat pracy, jesteśmy w stanie profesjonalnie i z należytą dbałością wspierać Twój biznes w zakresie prowadzenia pełnej księgowości.

Nasze biuro rachunkowe w pobliżu miejscowości Grodzisk Mazowiecki to miejsce, gdzie wieloletnie doświadczenie spotyka się z nowoczesnym spojrzeniem na prowadzenie księgowości. Z pełnym zaangażowaniem pomożemy prowadzić Twoją działalność gospodarczą w zakresie pełnej księgowości.

Zapewniamy profesjonalizm na najwyższym poziomie i poufność. Powierz nam prowadzenie księgowości swojej firmy już dziś!

Biuro rachunkowe — prowadzenie ksiąg rachunkowych

Rozliczanie podatków, wynagrodzeń pracowników, prowadzenie ksiąg rachunkowych, to często trudne zagadnienia dla zarówno nowych, jak i doświadczonych przedsiębiorców. Bywają one czasochłonne i wymagają specjalistycznej wiedzy na wysokim poziomie, ponieważ niekiedy niewielki błąd w deklaracji podatkowej może kosztować ogromną sumę pieniędzy.

Wiemy doskonale, że czas to pieniądz i uważamy, że zadaniem przedsiębiorcy jest przede wszystkim jak najlepsze prowadzenie swojej firmy. Powierz nam księgowość swojej firmy, a my zajmiemy się resztą!

Wychodzimy naprzeciw Klientom, oferując szereg usług w zakresie rachunkowości. Nasze biuro rachunkowe oferuje prowadzenie ksiąg rachunkowych, w tym:

kalkulator (księgowe usługi)
 • sporządzanie planu kont,
 • dekretacja i księgowanie dokumentów,
 • prowadzenie rozrachunków z kontrahentami,
 • prowadzenie ewidencji środków trwałych,
 • prowadzenie ewidencji wyposażenia,
 • ustalanie wyniku finansowego,
 • naliczanie podatku dochodowego,
 • sporządzanie deklaracji CIT

Ponadto oferujemy usługi prowadzenia księgi przychodów i rozchodów, prowadzimy księgi handlowe, rozliczamy sprawy z zakresu kadr i płac (naliczanie wynagrodzeń) i inne. Naszymi klientami są zarówno jednoosobowe działalności gospodarcze, jak i duże spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Kompleksowa obsługa oraz duże doświadczenie to nasze znaki rozpoznawcze. Odciążamy głowy przedsiębiorców, którzy zdecydowali się powierzyć księgowość w nasze ręce. Postaw na ekspertów w prowadzeniu księgowości i przekonaj się co znaczą lata doświadczenia w branży!

Rozliczanie podatku VAT

Jako specjaliści w dziedzinie księgowości, oferujemy kompleksowe rozliczanie podatku VAT, w tym doradztwo podatkowe. Jeśli szukasz biura rachunkowego, które zaproponuje najlepsze rozwiązanie w zakresie rozliczenia VAT, to dobrze trafiłeś!

Pomożemy Ci w rozliczeniu podatku zgodnie z obowiązującymi przepisami i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości. Jako właściciel firmy będziesz mógł się skupić na rozwoju swojego przedsiębiorstwa, podczas gdy my zajmiemy się:

 • prowadzeniem rejestru zakupów i sprzedaży VAT,
 • ustalaniem wysokości podatku należnego i naliczonego,
 • rozliczaniem transakcji WNT, WDT, import i eksport,
 • sporządzaniem deklaracji VAT-7, VAT-7K, VAT-27, VAT-EU,
 • rozliczaniem proporcji VAT,
 • wysyłką pliku JPK.

Kompleksowe usługi księgowe — dlaczego właśnie my?

Zdajemy sobie sprawę, że wiele jest biur rachunkowych, lecz nie znajdziesz drugiego tak zgranego jak nasze! Stanowimy zespół profesjonalistów — księgowych z bogatym doświadczeniem w prowadzeniu pełnej księgowości dla spółek i przedsiębiorstw. Świadczymy usługi dla Klientów w Grodzisku Mazowieckim oraz w całej Polsce (on-line). Dlaczego warto wybrać nas? Oto lista naszych zalet:

 • mamy bogate, wieloletnie doświadczenie,
 • oferujemy atrakcyjne warunki współpracy,
 • dotrzymujemy wszelkich terminów
 • zapewniamy możliwość konsultacji online i przez telefon,
 • jesteśmy elastyczni w działaniu i dostosowujemy się do wymagań Klienta,
 • zapewniamy sprawny obieg dokumentów i rozliczenia na czas,
 • należymy do Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

Lider wśród biur rachunkowych

Naszą pracę wykonujemy z pełnym zaangażowaniem, gdyż przede wszystkim zależy nam na zadowoleniu Klienta. Profesjonalnie pomożemy Ci prowadzić działalność gospodarczą i wyręczymy Cię w szerokim zakresie księgowości i rachunkowości.

Dotrzymujemy wszelkich terminów i nieustannie poszerzamy oraz aktualizujemy naszą wiedzę, by zawsze być na bieżąco z przepisami. Jeśli potrzebujesz usług biura rachunkowego, to dobrze trafiłeś! Zapraszamy do podjęcia współpracy z nami!

Niezawodne usługi z zakresu księgowości

W świecie skomplikowanych przepisów podatkowych, Biuro Rachunkowe Grodzisk Mazowiecki AS Taxes służy jako niezawodny partner w zarządzaniu finansami i podatkami. Z nami każdy przedsiębiorca może skoncentrować się na prowadzeniu swojego biznesu, podczas gdy kompleksowo zajmujemy się rachunkowością i podatkami. 

Oferujemy swoje usługi także w zakresie uproszczonej księgowościryczałtu ewidencjonowanegoobsługi kadr i płac czy pomoc przy rejestracji działalności gospodarczej i spółek

Skorzystaj z naszych usług już dziś!

Bądźmy w kontakcie

Biuro Rachunkowe As Taxes
ul. Zagrodowa 49
96-321 Bieniewiec

NIP: 5291677677

Angelika Patynowska:

+48 532 187 963

Telefon do Biura:
+48 508 764 193

Nasz profil