O nas

siedziba biur rachunkowych wrocław

My zajmiemy się Twoimi podatkami. Ty zajmiesz się swoim biznesem.

Angelika Patynowska

Nasz zespół

Angelika

Prezes

Założycielka As Taxes. Absolwentka Finansów i Rachunkowości Akademii Biznesu Vistula. Posiada Certyfikat Ministra Finansów o nr 66460/2014. Główna Księgowa z kilkunastoletnim stażem w księgowości , ekspert w sprawach płac, z wieloletnią praktyką w obsłudze spółek kapitałowych. Sumienna i rzetelna w pracy z Klientami. Wspaniała, empatyczna szefowa, na którą może liczyć cały zespół. Zawsze osiągalna przez telefon, gotowa pomóc Klientom i współpracownikom. Uwielbia siedzieć w cyferkach i przepisach. Szczęśliwa żona i matka trójki wspaniałych dzieciaków.


Magda

Specjalistka z zakresu obsługi KPiR

Zawsze uśmiechnięta, wnosząca radość do biura, wszechstronna i oddana pracy samodzielna księgowa. Tytan pracy, wysokiej klasy specjalistka z zakresu obsługi KPiR, spółek i ryczałtu. Stale podnosi swoje kwalifikacje, chętnie służy dobrą radą i pomocą koleżankom z biura. Dobry duch As Taxes. Miłośniczka kawy, dobrej muzyki i książki. Wspaniała towarzyszka przerw lunchowych. Spełniona i pewna siebie kobieta.

 

Marzena

Specjalistka od kadr i administracji

Specjalistka od kadr i administracji, bijące serce każdej z obsługiwanych przez nas firm. Organizuje pracę biura, dba o wszystkie umowy i zawsze trzyma rękę na pulsie. Wzór dokładności. Encyklopedia przepisów prawnych, ich wykładni i zastosowania. Na pierwszej linii między klientami a administracją państwową, z gracją porusza się w gąszczu zmieniających się przepisów. Lubi spędzać czas na łonie przyrody i ceni sobie długą interesującą konwersację.

 

Mariola

Analityk
Urodzona analityk danych, nasza ninja excela. Pracuje bardzo sprawnie, dokładnie i szybko. W naszym biurze odpowiada za audyt spółek. Posiada najwyższe kompetencje w zakresie kontrolingu i sprawozdawczości oraz prawa spółek. Optymistka o wielkim sercu, tworzy wspaniałą, rodzinną atmosferę w naszym biurze – to ona sprawia, że jest w nim jak w domu. Dla każdego ma zawsze dobre słowo, potrafi wydobyć uśmiech z każdej z nas nawet, gdy jest już bardzo ciężko. Sprawia, że nad naszym biurem nie zachodzi słońce.

Bądźmy w kontakcie

Biuro Rachunkowe As Taxes
ul. Zagrodowa 49
96-321 Bieniewiec

NIP: 5291677677

Angelika Patynowska:

+48 532 187 963

Telefon do Biura:
+48 508 764 193

Nasz profil